نحوه ساخت یک بک لینک PBN

بک لینک پی بی ان pbn معتبرترین بک لینک هایی هستند که یک وب سایت میتواند داشته باشد.

شاید با خودتان بپرسید چرا؟! دلیل آن را در ادامه به شما خواهیم گفت…

شاید برای شما هم پیش آمده باشد زمانی که چند مرحله لینک سازی خودتان را عمیق تر میکنید به وضوح تاثیر بیشتر آن را نیز میبینید. بله دقیقاً به این صورت است ، هرچه لینک سازی شما عمیق تر باشد گوگل متوجه طبیعی بودن آن و البته اشتراک پذیرفتن آن متن خواهد شد.

در این بخش ما به شما نحوه ساخت یک بک لینک PBN را آموزش خواهیم داد تا شما وبمستران عزیز بتوانید بک لینک های PBN را ایجاد نمایید و پرچم وب سایتتان را در رتبه های برتر گوگل بکوبید.

پس بدون هیچ مقدمه ای بریم سراغ آموزش :

اول یک صفحه از سایتتان را هدف قرار دهید ، صفحه ای که بر روی یک کلمه کلیدی سئو شده است و میخواهید در آن کلمه افزایش رتبه داشته باشید. قبل از هر چیزی توجه کنید که آن صفحه از سایت بایستی حداقل یک مقاله 1000 کلمه ای (غیر کپی ) همراه با چند عکس غیر کپی داشته باشد.

برای اینکه رشد سریعتری را تجربه کنید و ماندگاری بیشتری داشته باشید توصیه میکنیم ابتدا آن صفحه را به یک آسمان خراش تبدیل کنید و سپس چک لیست سئو داخلی را بر روی آن صفحه به طور تمام و کمال اعمال کنید.

خب بعد از اینکه این کارها را انجام دادید نصف کار انجام شده است! همانند یک زمینی که آماده کشت است…

 

خب حالا باید بدانید بک لینک PBN چیست تا بتوانید یک تصور کلی از این موضوع داشته باشید.

سعی میکنیم به راحت ترین صورت ممکن PBN را به شما عزیزان توضیح دهم:

بک لینک PBN چیست؟

بک لینک PBN در واقع یک بک لینک چند مرحله ای است که در وبلاگ های دیگر به اشتراک گذاشته شده است. PBN مخفف کلمه Private Blog Network هست یعنی شبکه وبلاگ های شخصی…

 

امکان پنالتی در لینک سازی PBN

شاید حدس زدید که در حیطه ای است! بله یک شبکه کوچک از وبلاگ ها را میسازیم اما در ساخت آنها بایستی شرایطی را رعایت کنیم که اگر نکنیم امکان پنالتی را به شدت به همراه خواهد داشت.پس قبل از خواندن کامل این آموزش لینک سازی PBN به هیچ عنوان این کار را انجام ندهید چون هر اشتباهی که انجام دهید شما را یک قدم به پنالتی شدن و حذف شدن از نتایج گوگل نزدیک تر خواهد کرد.

نکته مهم دیگر این است که PBN یک روش کلاه خاکستری است ، اگر بدرستی انجام شود میتواند در سخت ترین کلمات نیز نهایتاً طی مدت زمان 6 ماهه وب سایت را به رتبه 1 برساند. نکته اینجا است که اگر بخواهید به همین رتبه در سئو سفید برسید حدوداً 4 الی 6 سال زمان لازم دارید با حداقل 20 پرسنل همیشه فعال که تولید محتوا نمایند به طرق مختلف…

[ بازدید : 29 ]

[ شنبه 13 مهر 1398 ] 13:29 ] [ atiye ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]